"Mozart ve Salieri" tiyatro severlerle buluştu

20 Kasım 2023

A
A

Girne Belediyesi 2023-2024 Tiyatro Günleri kapsamında "Mozart ve Salieri" izleyici ile buluştu.

ZgotmplZ

Geçtiğimiz gün ilk gösterimini yapan "Mozart ve Salieri" izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Girne Belediyesi 2023-2024 Tiyatro Günleri kapsamında sahnelenen Rus yazar Aleksandr Puşkin’in yazıp Ufuk Aydoğan’ın yönettiği oyun Girne Oda Tiyatrosu’nda sergilendi.

Seyirciler tarafından ilgi ile izlenen oyun, kasım ayı boyunca ve aralık aynın ilk günü tiyatro severlerle Girne Oda Tiyatrosu’nda buluşacak.

GİRNE BELEDİYESİ 2023-2024 TİYATRO GÜNLERİ KASIM AYI BOYUNCA DEVAM EDİYOR

Tiyatro severler tarafından büyük ilgi gören Girne Belediyesi 2023-2024 Tiyatro Günleri ara vermeden oyunlarını sahnelemeye devam ediyor.

Girne Belediyesi Oda Tiyatrosu’nda sergilenen "Çökme Tehlikesi", "Hadi Öldürsene Canikom" ve "Mozart ve Salieri" isimli oyunlar kasım ayı boyunca saat 20:30’da seyircilerle buluşacak.

Derman Atik’in yönettiği "Çökme Tehlikesi" 25 Kasım, Ömer Dündar’ın yönettiği "Hadi Öldürsene Canikom" 21 Kasım ve 28 Kasım, Ufuk Aydoğan’ın yönettiği "Mozart ve Salieri" ise 24 Kasım ve 1 Aralık tarihlerinde, Girne Oda Tiyatrosu’nda seyirciler ile buluşacak.

www.kibrisbiletcim.com’dan temin edilebilecek olan oyun bilet fiyatları 150 TL olup, oyun günleri kapıda bilet satışı olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar