11 Meşale Festivali gala gecesinde konserler yer alıyor

10 Temmuz 2024

A
A

Dikmen'de 5 Temmuz'da başlayan 11 Meşale Festivali, bu akşam yapılacak galadaki kortej yürüyüşü ile cumartesi akşamına dek, konserler ve etkinliklerle sürecek. Galada, Hüseyin Saltan, Salt, Frekans, Reva, Ahmet Evan sahne alacak.

ZgotmplZ

11 Meşale Festivali, bu akşam düzenlenecek gala gecesiyle Dikmen'de devam edecek.

Dikmen Belediyesi'nden verilen bilgiye göre, 5 Temmuz'da Dağyolu'nda başlayan ve Dikmen'e bağlı köylerde sırasıyla düzenlenen festival, bu akşamki kortej yürüyüşüyle birlikte Dikmen merkezde cumartesi akşamına kadar çeşitli organizasyonlar ve konserlerle sürecek.

Festivalin en önemli gecelerinden biri olduğu belirtilen gala gecesine birçok belediye başkanı, milletvekili ve önemli konukların katılmasının beklendiği kaydedildi.

Kıbrıs kültürünü ve geleneklerini yaşatmayı amaçlayan ve konserler, gösteriler ile yarışmalar yapılan festivalin bu akşamki kortej yürüyüşü, Dikmen merkezinden başlayarak festival alanına kadar devam edecek.

Gala gecesinde, Hüseyin Saltan, Salt, Frekans, Reva, Ahmet Evan gibi isimler sahne alacak. Festival boyunca çeşitli yarışmalar ve gösteriler de düzenlenecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar