YDP'den gençler için etkinlikler: 1’inci Halı Saha Turnuvası yapıldı

26 Şubat 2024

Güncelleme: 26 Şubat 2024

A
A

YDP'nin Girne'de düzenlediği, 1’inci Halı Saha Turnuvası'nda başarılı sporculara ödüllerini Arıklı verdi.

ZgotmplZ

Yeniden Doğuş Partisi  (YDP) Genel Başkanı ve Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı, YDP Girne İlçesi himayesinde YDP Gençlik Kolları tarafından düzenlenen 1’inci Halı Saha Turnuvası’nın ödül ve plaket törenine katılarak başarılı sporculara ödüllerini takdim etti.

96 gencin 16 takımla mücadele ettiği turnuvanın ödül törenine, Girne İlçe Başkanı Ramazan Karal, YDP Genel Başkan Yardımcıları Orhan Hunç, Mehmet Tunçtürk ile Erşan Sabit Yılmaz, YDP Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yeşilyüz ve partililer katıldı.

Bakan Arıklı, ödül töreninde yaptığı konuşmada, YDP olarak gençlerin eğitimlerinin yanı sıra sporla olan ilişkilerini güçlendirmek hedefinde olduklarını belirtti.

"GELENEKSELLEŞTİRİLECEK"

Arıklı, YDP olarak gençler için spor ve sanat ağırlıklı etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini, 1’incisi düzenlenen Halı Saha Turnuvası’nın geleneksel hale getirileceğine işaret etti. 

Arıklı, “Gençlerimiz ne kadar bilimle, sporla ve sanatla iç içe olursa, kötü çevreden ve kötü alışkanlıklardan o kadar uzak olur. YDP olarak böyle bir turnuvaya imza atan arkadaşlarımı canı gönülden kutlarım” dedi.  

SIRADAKİ ETKİNLİK YÜRÜYÜŞ

YDP Girne İlçe Başkanı Ramazan Karal ise parti olarak bu sene gerçekleştirecekleri birçok etkinliğin ilkini başarıyla düzenlendiklerini, bir sonraki etkinliğin ise 8 km’lik dağ yürüyüşü olduğunu aktardı. Karal, 2024’te gerçekleştirilecek etkinliklerinin planlamasının yapıldığının altını çizdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar