Galatasaray yeniden "Dursun Özbek" dedi

25 Mayıs 2024

A
A

Galatasaray'da mevcut başkan Dursun Özbek seçimi kazanmayı garantiledi.

ZgotmplZ
Başkan adayı Süheyl Batum (sağda), mevcut başkan Dursun Özbek'i (solda) tebrik etti.
AA

Galatasaray Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda adaylardan mevcut başkan Dursun Özbek seçimi kazanmayı garantiledi.

Galatasaray Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulunda oy sayımı işlemi devam ederken, ilk 18 sandığın tasnifi tamamlandı.

Galatasaray Lisesi'nde 4 bin 415 oyun kullanıldığı kongrede, açılan ilk 18 sandık sonucunda başkan adaylarından Dursun Özbek 2 bin 943, Süheyl Batum da 855 oya ulaştı.

Özbek'e 17. sandıkta 197, 18. sandıkta 191 oy çıktı. Batum ise 17. sandıkta 48, 18. sandıkta 44 oy aldı.

BATUM: BU SEÇİMLERİN KAZANANI HER ZAMANKİ GİBİ GALATASARAY OLDU

Süheyl Batum, seçimin demokrasi şöleni halinde geçtiğini belirterek kazananın Galatasaray Kulübü olduğunu söyledi.

Dursun Özbek'in seçimi kazanmasının kesinleşmesiyle kürsüye gelen Batum, "Her zaman olduğu gibi demokratik, şölen havası içinde, hiçbir başka kurumun bu kadarını başaramayacağı bir seçim yaptık. Bu seçimlerin kazananı her zamanki gibi Galatasaray oldu. Başta bu seçimin bu kadar demokratik bir şölen havası içinde geçmesini sağlayan divan heyetine, eski yönetime yürekten teşekkür ediyorum. Bu seçim, yarınki zaferimize bir ön olacaktır. Hep beraber 24. şampiyonluğumuzu yaşayacağız. Bu şölen havasında demokrasiyi uygulayan bir kulüpten bütün camialar korksun. Biz Galatasarayız. Kimseye benzemeyiz." ifadelerini kullandı.

ÖZBEK: KAYBEDEN YOKTUR

Başkan Dursun Özbek ise, "Galatasaray'a yakışan demokratik bir seçim olmuştur. Süheyl kardeşime de bu demokrasiye verdiği destekten dolayı teşekkür ederim. Burada kaybeden yoktur. Bir kurum kazanmıştır. O da Galatasaray'dır." diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar