Özge Özpirinçci'den çağrılara esprili yanıt: Michael Jackson'ı ben oynamalıyım

NTV, 23 Ocak 2023

Güncelleme: 23 Ocak 2023

A
A

Özge Özpirinçci, hayranlarının sosyal medyada başlattığı "Michael Jackson'ı Özge oynasın" çağrısına esprili bir yanıt verdi. Özge Özpirinçci, "Michael Jackson’ı ben oynamalıyım." dedi.

ZgotmplZ

2009’da hayatını kaybeden ABD’li pop ikonu Michael Jackson’ın hayatını konu alan biyografi türündeki filmin çekimlerinin bu sene başlayacağı açıklandı. Filmde Michael Jackson'ı kimin canlandıracağı henüz bilinmezken, oyuncu Özge Özpirinçci’nin hayranları Twitter’da akım başlatarak “Projede Özge yer alsın” şeklinde etiket oluşturdu.

“TABİİ Kİ BEN OYNAMALIYIM”

Kısa sürede gündem olan etikete oyuncu da kayıtsız kalmadı ve şu açıklamayı yaptı:

“Michael Jackson’ın hayatı film yapılıyormuş. Sosyal medyada dönen birkaç yorum gördüm. Hepinize katılıyorum! Michael Jackson’ı tabii ki de ben oynamalıyım.”

DAHA ÖNCE HİÇ GÖRÜLMEYEN YANLARI İŞLENECEK

Diğer yandan Michael Jackson filminin yönetmen koltuğunda İlk Gün, Adalet, Tetikçi ve Kral Arthur gibi başarılı filmlere imza atan Antoine Fuqua oturacak. Filmin yapımcılığını üstlenen Lionsgate, “Michael” adını taşıyacak filmin ünlü pop ikonunun daha önce hiç bilinmeyen yanlarını yansıtacağını açıkladı. Jackson’ın unutulmaz sahne performanslarından özel hayatına dair bilgiler sunacak filmde rol alacak isimler ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar