Sanatçı Mustafa Keser iddialı: Arkamdan gelebilen yok

21 Mayıs 2024

A
A

Ünlü sanatçı Mustafa Keser, önceki gece Girne'deki Lord's Palace Hotel'de verdiği konser öncesinde yaptığı açıklamada, yaptığı işin sahne anlamında son temsilcisi olduğunu belirterek, arkasından gelen olmadığını söyledi.

ZgotmplZ

Ünlü sanatçı Mustafa Keser, önceki gece Girne'deki Lord's Palace Hotel'de sahne aldı. 

Sahne öncesi basın mensuplarının soruları yanıtlayan Keser, "Bir buçuk senedir ancak gelebildik, her hafta sonu televizyonlardayız." diyerek Kıbrıs'ta uzun süredir sahne almadığını dile getirdi. 

İbrahim Tatlıses'in, geçtiğimiz haftalarda Mustafa Keser hakkında, "Haddini bilmesi lazım, onu ilk biz çıkarttık ekranlara. Nankörlük etti, ayıp etti" şeklindeki beyanı üzerine yaşanan polemiği daha fazla uzatmak istemeyen Keser, "Ben bu soruya cevap vermiştim, büyük bir ihtimalle o hususla ilgili bir şey söyleyemez. Ben öyle görüyorum" diyerek, ekran macerasında kendi başına yol aldığının altını çizdi. 

"ARKAMDAN GELEBİLEN YOK"

Yeni çalışmalarını soran muhabirlere bir kez daha ilginç bir açıklama yapan Mustafa Keser, "Artık proje falan yok, ben arkama bakıyorum ve arkamdan gelebilen yok. O işler o yüzden bitti artık, bu işin sahne babındaki son temsilcisiyim." dedi.

"BU İŞİ SPOR OLSUN DİYE YAPMIYORUZ"

Mustafa Keser devamında, "Tek şarkılık bir adam değilim ben, ne okursam gider. Beste yaz çiz, karşılığı da yok. Spor olsun diye yapmıyoruz, olanlar da beni mezara kadar götürür." diyerek ilginç bir çıkış yaptı. 

Sanat camiasını geçtiğimiz günlerde söylemleri ile sık sık meşgul eden Keser'in, bu duruma devam edeceği ve sanat camiasından nasıl tepki alacağı merak konusu oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar