Othello Çok Sesli Korosu, İskele Kültür-Sanat Günleri'nin kapanışını yaptı

30 Mart 2024

A
A

İskele Belediyesi'nin 13'üncü Kültür - Sanat Günleri, Othello Çok Sesli Korosu’nun verdiği "Geleneksel Kıbrıs Şarkıları Konseri" ile sona erdi.

ZgotmplZ

İskele Belediyesi’nin bu yıl 4 - 29 Mart tarihleri arasında düzenlediği 13'üncü Kültür - Sanat Günleri, tamamlandı.

4 Mart’ta İskele Belediye Korosu’nun verdiği konserle başlayan Kültür - Sanat Günleri dün akşam Kıbrıs Sanat Derneği Othello Çok Sesli Korosu’nun verdiği "Geleneksel Kıbrıs Şarkıları Konseri" ile son buldu. 

İskele AKM’yi dolduranlara müzik ziyafeti sunan koronun konseri ayakta alkışlandı. CTP Milletvekili Şifa Çolakoğlu’nun da koroda yer aldığı konseri izleyenler arasında; Cumhuriyet Meclisi Eski Başkanı, CTP Milletvekili Teberrüken Uluçay, İskele Belediyesi Asbaşkanı Halil Dericioğlu, Meclis Üyeleri Kubilay Aşık ve Zekiye Gece’nin yanı sıra müzik severler vardı. 

İskele Belediyesi Kültür - Sanat ve Dış ilişkiler Danışmanı Özlem Kadirağa, İskele Belediyesi Kültür - Sanat Günleri'nin kapanışında sahne alan Othello Çok Sesli Korosu’na ve Koro Şefleri Erkan Dağlı ile Rana Erozan Uluçay’a teşekkür etti. 

İskele Belediyesi 13'üncü Kültür - Sanat Günleri, bir kez daha renkleri ve kültürleri, 7’den 70’e herkesi İskele’de buluşturmayı başardı. 4 Mart’ta başlayan ve 29 Mart’a kadar devam eden etkinliklerde yetişkinlikler kadar çocuklar da eğlendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İLGİLİ HABERLER


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar