Londra'daki iş insanı Kazım Akkuş, dostlarına iftar verdi

26 Mart 2024

Güncelleme: 26 Mart 2024

A
A

İngiltere'deki, Efes Restoranlarının kurucusu Kazım Akkuş'un dostlarını ağırladığı iftar programına 150’yi aşkın misafir katıldı.

ZgotmplZ

İngiltere Türk toplumunun seçkin simalarından, Efes Restoranların kurucusu, Kazım Usta (Akkuş), dostlarını iftar yemeğinde ağırladı. Düzenlenen iftar programında sayıları 150’i aşkın misafiri ağırlandı.

Hürriyet'ten Halil Yetkinlioğlu'nun haberine göre, Londra’nın Tottenham bölgesindeki Şeyh Nazım Dergahı’nda düzenlenen iftar programında, Türkiye’nin Londra Eğitim Müşaviri Mevlüt Ceylan, Yunus Emre Enstitüsü Londra Müdürü Dr. Mehmet Karakuş, gazeteci Faruk Zabcı, Türk toplumunun seçkin iş insanlarından Osman Cinik, mali müşavir Abdullah Halisdemir, Bilal Gür, Itır Sökmen, gazeteci Mihrişah Safa ve Mehmet Taisi Güzel’in de aralarında yer aldığı iş insanları ve farklı toplum temsilcileri hazır bulundu.

RAMAZAN AYI VESİLE OLUYOR

Şeyh Nazım Dergahı yöneticisi Osman Çıkıkcıoğlu’nun bizzat kendisinin de servis yaptığı programa katılanlar, Londra’da insanların çok yoğun yaşadığına dikkat çekerek, “Ramazan ayının, oruç ve iftar gibi sayesinde insanları bir araya getirmesi güzel bir gelenek. Bu vesile ile bir birimizi görme imkânı buluyoruz. Kazım Akkuş Usta da bu güzel geleneği sürdürerek, birlik, dayanışma ve kaynaşmaya katkıda bulunduğu için kendisine müteşekkiriz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Misafirleri ile ayrı ayrı ilgilenen Kazım Akkuş, konuklarından geçtiğimiz yıl kaybettiği kardeşi için dua istedi. İftar programı, samimi ortamda ikram edilen yemeklerin ardından okunan dua ile son buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar