Anaokulu öğrencileri, Merit Otelleri'nin etkinliğinde kaplumbağa boyayarak eğlendi

1 Haziran 2024

Güncelleme: 1 Haziran 2024

A
A

Merit Otelleri, anaokullarında, kaplumbağa boyama etkinliği düzenledi. Girne'deki beş anaokulundan toplam 250 öğrenci, kaplumbağa kalıplarını hayallerindeki gibi renklendirdiği etkinlikle eğlendi.

ZgotmplZ

Merit Otelleri'nin okullar düzeyinde başlattığı sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, anaokulu öğrencilerine yönelik düzenlediği kaplumbağa boyama etkinliği eğitim döneminin son projesi olarak tamamlandı.

Okullardan kaplumbağa boyama etkinliğine katılan toplam 250 öğrenci, hem öğrendi hem de eğlendi.

Mare Monte Girişimci Yardımseverler Derneği iş birliğinde anaokullarına yönelik başlayan kaplumbağa boyama etkinliği; Karşıyaka Merkez İlkokulu, Karaoğlanoğlu İlkokulu, Tepebaşı İlkokulu, Lapta Anaokulu ve Alsancak İlkokulu’nda öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü.

Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Dairesi Müdürlüğü’nün onayı ile düzenlenen etkinliklerde, öğrencilerin hayal güçlerini canlandırmaları ve bunu boyaya dökerek eğlenmelerine imkân sağlandı.

Bu yıl ilki düzenlenen etkinlik kapsamında öğrencilere önce kaplumbağa kalıplarının nasıl döküldüğü gösterildi. Ardından da minik sanatçılar, fırça ve boyalarla kaplumbağa kalıplarını hayallerindeki gibi renklendirerek keyifli saatler yaşadı.

Oldukça renkli geçen etkinliklere, Merit Otelleri Sosyal İşler Koordinatörü Mine Gürses, Mare Monte Girişimci Yardımseverler Derneği Başkanı Şeniz Ertarkan ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar