Ünlü sanatçı Sibel Can'dan 19 Mayıs kutlaması

21 Mayıs 2024

Güncelleme: 21 Mayıs 2024

A
A

İskele’deki bir otelde konser veren sanatçı Sibel Can, sahnede 19 Mayıs coşkusu yaşattı. Sibel Can konserde, Atatürk'ün "Bütün ümidim gençliktedir" sözünün, 19 Mayıs'ın en anlamlı özeti olduğunu kaydetti.

ZgotmplZ

Ünlü sanatçı Sibel Can, önceki gece İskele’de yeni açılan Grand Sapphire Resort Otel’de unutulmaz bir konser gecesine daha imza attı. 

Muhteşem repertuarı ve eşsiz yorumuyla adeta bir müzik şöleni sunan Sibel Can, sahneden 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamayı da ihmal etmedi. 

Ünlü sanatçı, "Atatürk'ün 'Bütün ümidim gençliktedir' sözü, 19 Mayıs'ın en anlamlı özetidir. Gençlik, ülkemizin aydınlık yarınlarının teminatıdır" diyerek, duygularını ifade etti. 

Sahnesinde Amor Gariboviç imzalı, üzeri Swaroski taşlarla bezeli elbise giyen ünlü sanatçı, özenle hazırlandığı konserinde yaklaşık üç saat aralıksız birbirinden değerli eserler okudu. 

1 Haziran’dan itibaren senfoni orkestrası eşliğindeki konser serisine başlayacak olan Sibel Can, tüm detaylar ile titizlikle ilgileniyor.

Yeni albümü için hazırlıklarına da tüm hızıyla devam eden ünlü sanatçı, dinleyicilerine güzel sürprizler yapacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar