Töre'den bayram ziyaretlerinde vatandaşa bayrak hediyesi

12 Nisan 2024

Güncelleme: 12 Nisan 2024

A
A

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Töre, Ramazan Bayramı'nın son gününde de bayram ziyaretlerine devam etti. Zorlu Töre vatandaşlara bir yüzünde Türk bayrağı, diğer yüzünde ise KKTC bayrağı bulunan bayraklardan hediye etti.

ZgotmplZ Meclis Basın Bürosu

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre, bayram ziyaretlerini sürdürüyor.

Meclis'ten verilen bilgiye göre, Töre, Serdarlı, Geçitkale ve Akova köyleri ile İskele Açık Pazar’ı ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi ve vatandaşların bayramını kutladı.

Bayramın, aynı inancın neşesinde insanları birleştiren, yürekleri bütünleştiren, kardeşliği pekiştiren ve kırgınlıkları onaran günler olduğunu ifade eden Töre, yaşanan sıkıntılara rağmen bayramın güzel geçmesini temenni etti.

Kıbrıs Türk halkının bugünlere kolay gelmediğinin unutulmaması gerektiğini kaydeden Meclis Başkanı Töre, şehitlerin ve gazilerin, Mücahit ve Mehmetçiğin mücadelesinin daima hatırlanması ve diri tutulması gerektiğini belirtti.

Zorlu Töre, Anavatan Türkiye’nin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da vereceği destekle KKTC’nin emin adımlarla yoluna devam edeceğini ifade ederek, geleceğin Kıbrıs Türkü için çok aydınlık olacağına olan inancını dile getirdi.

Töre, vatandaşların bayramını tebrik etti ve  daha nice bayramlara sağlıkla ve huzurla erişmelerini diledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar