Lurucina Panayırı'nın 17'ncisi pazar günü

3 Mayıs 2024

A
A

Akıncılar'da, 5 Mayıs pazar günü Evvel Zaman İçinde Lurucina Panayırı'nın 17'ncisi düzenleniyor. Etkinlikte, dans gösterileri, müzik dinletileri ve konserler yer alacak.

ZgotmplZ

Değirmenlik Akıncılar Belediyesi’nin düzenlediği 17'nci Evvel Zaman İçinde Lurucina Panayırı, bu yıl 5 Mayıs Pazar günü yapılıyor.

Belediye’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Akıncılar’da saat 11.00’da başlayıp gün boyu devam edecek olan panayırın sunuculuğunu Hüseyin Kıral yapacak.

Açılış konuşmalarının ardından, Değirmenlik Akıncılar Belediyesi Halk Dansları Topluluğu gösterileri, Değirmenlik Akıncılar Belediyesi Çocuk Korosu ve Belediye Orkestrası müzik dinletisi, Jimnastik Grubu gösterileri, 5'inci Mevsim Yaşam Korosu müzik dinletisi, Modern Dans gösterileri, Değirmenlik Lisesi Orkestrası konseri, Lefkoşa Gençlik Merkezi Birliği - 30 + Sirtaki Grubu gösterisi, TRT Müzik ve TC Kültür Bakanlığı Bağlama Sanatçısı Ali Çorukçu saz dinletisinin yanında, Fırat Özakıncı ve Grup SOS konseri olacak. 

Çeşitli yiyecek ve içecek stantlarının yanı sıra birçok yerli ürün satışının yapılacağı yüze yakın stant panayırda yer alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar