KTOEÖS'ten okullarda şiddet ve zorbalığın konuşulacağı panel

23 Mayıs 2024

Güncelleme: 23 Mayıs 2024

A
A

KTOEÖS'ün, akran zorbalığının okullarda arttığı gerekçesiyle yarın düzenleyeceği panelde, şiddet ve zorbalıkla ilgili anketin sonuçları değerlendirilip, çözüm önerileri ortaya konacak.

ZgotmplZ

Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (KTOEÖS), 24 Mayıs cuma günü, okullarda artan şiddet ve zorbalık ile ilgili olarak panel düzenliyor.

KTOEÖS'ün düzenleyeceği panelde şiddet ve zorbalıkla ilgili anketin sonuçları değerlendirilip, çözüm önerileri ortaya konacak.

KTOEÖS Başkanı Selma Eylem, konuyla ilgili açıklamasında, son yıllarda okullarda artan şiddet ve zorbalık nedeniyle cuma günü sendikanın Lefkoşa merkez binasında yapacağı panelin 18.00'de başlayacağını belirtti.

Panel konuşmacı olarak Doç. Dr. Yasemin Sorakın Ballı (YDÜ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalı Öğretim Elemanı / K.T. Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Derneği Üyesi); Aysel Çeliktaşlılar ( Rehber Öğretmen / K.T. Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Derneği Yönetim Kurulu Üyesi); Çilen Ulusoy ( KTOEÖS Yönetim Kurulu Üyesi / Lefke Gazi Lisesi Disiplin Kurulu eski üyesi); Yavuz Tamakan (İrsen Küçük Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı katılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar