Hazar Ergüçlü, Girne'de sahneye çıkıyor

23 Mart 2024

A
A

Hazar Ergüçlü, “Timsah Ateşi” oyunu ile Girne'de sahneye çıkıyor.

ZgotmplZ

”İnci Taneleri” isimli dizideki rolü ile Türkiye gündemine oturan oyuncu Hazar Ergüçlü’nün de kadrosunda yer aldığı "Timsah Ateşi" adlı tiyatro oyunu, 26 – 27 Nisan tarihlerinde Girne’de sahnelenecek.

Girne Belediyesi ve Birinci Global'in iş birliğiyle; Kamacı Grup, Özmerhan Grup, Rocks Hotel, Uptown Hotel ve Girne American Üniversitesi'nin destekleriyle sahnelenecek olan oyun, Girne Amerikan Üniversitesi Spectrum Salonu'nda saat 20.00’de perde açıyor.

GELİRİ İKİ FAYDALI YERE GİDECEK

Girne Belediyesi Sosyal İşler Şube Amirliğinden verilen bilgiye göre, iki gün boyunca sahnelenecek oyundan elde edilen gelirin yarısı Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği'ne, diğer yarısı ise Girne Belediyesi Hayvan Barınağı ve Rehabilitasyon Merkezi'ne bağışlanacak.

Oyunun biletleri www.kibrisbiletcim.com adresinden online olarak alınabilecek.

OYUN HAKKINDA

Meghan Tyler'in kaleme aldığı, Mehmet Ergen'in yönettiği ve Zeynep Anacan'ın çevirdiği oyunun oyuncu kadrosu ise Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Okan Demirok ve Hidayet Erdinç gibi usta isimlerden oluşuyor.

Timsah Ateşi, zıt kutuplarda yaşayan iki kız kardeşin babalarıyla olan çalkantılı hikayesini konu alıyor. İzleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkaracak olan oyun, aile bağlarının derinliklerine iniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar