Ebru Yaşar'dan, Merit Royal Diamond'da 19 Mayıs konseri

21 Mayıs 2024

Güncelleme: 21 Mayıs 2024

A
A

Şarkıcı Ebru Yaşar, önceki gece Merit Royal Diamond Hotel'de verdiği konserde keyifli bir gece yaşattı. Ünlü şarkıcı, konser öncesi yaptığı açıklamada, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlayarak, yeni albümün müjdesini de verdi.

ZgotmplZ

"Yoksun" şarkısı ile dünya listelerine giren şarkıcı Ebru Yaşar, önceki akşam Girne'de sahne aldı. 

Merit Royal Diamond Hotel'de kendisini dinlemeye gelen hayranlarına harika bir gece yaşatan Yaşar, dillere pelesenk olan şarkılarını peş peşe seslendirdi.

Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen şarkıcı, kendisine yöneltilen sorulara yanıt verdi. 

Sözlerine "Tüm Türk halkının 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlarım. Kıbrıs geceleri çok güzel oluyor. Özellikle bahar aylarında buraya gelmeyi çok seviyorum." dedi. 

Bir süredir albüm hazırlığında olan şarkıcı, hayranları için beklenen müjdeyi verdi. Yaşar, "Sonunda 4 şarkılık maksi albümüm geliyor. Albüm için şarkılar biriktiriyorduk. Dayanamayıp single halinde çıkartıyordum. Albümde bir düet de olacak. Siyam ile yaptığımız "Yoksun" şarkısı çok ilgi gördü. Bu sefer Siyam ve Zeyd ile düetimiz olacak." şeklinde konuştu. 

Bir muhabirin, "Son zamanlarda şarkıcıların şarkıları başka kişiler tarafından seslendirmesi moda oldu. Mert Demir'in şarkısını Yılmaz Morgül seslendirdi mesela, siz bu konu hakkında neler söylemek istersiniz?" sorusuna Ebru Yaşar, "Bence isteyen, istediğini okusun. Halk, dinleyici zaten en iyisini biliyor. Herkes herkese hitap edebiliyor. Tabi ki Türkiye'de birçok sanatçı, sanatkâr, şarkıcı ve popüler insanlar var. Bazıları renk katıyor, bazıları eğlence katıyor. Dediğim herkes istediğini okusun bence." cevabını verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar