Çocuklar, Merit Çocuk Şenliği'nde coştu

3 Mayıs 2024

Güncelleme: 3 Mayıs 2024

A
A

Merit Otelleri'nin sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak amacıyla, Merit Park Hotel’de MERİT KIDS FEST düzenlendi. Festivalde çocuklar, eğlenceli etkinlik ve aktivitelerle eğlendi.

ZgotmplZ

Merit Otelleri'nin okullarda yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi kapsamında Merit Park Hotel’de çocuk şenliği düzenlendi.

Merit Otelleri'nden verilen bilgiye göre; Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında Merit Park Hotel’de, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 104'üncü Yılını kutlamak maksadıyla, çevre ilkokul öğrencileri için, gelenekselleşmesi planlanan, MERİT KIDS FEST adı altında bir çocuk şenliği düzenlendi.

Meritta Club tarafından organize edilen ve 2 gün boyunca devam eden etkinliğe, Karaoğlanoğlu İlkokulu, Lapta İlkokulu ve Karşıyaka İlkokulu’ndan öğretmenleri eşliğinde öğrenciler katıldılar.

Öğrenciler kendileri için hazırlanan festival alanına geldiklerinde, aldıkları KKTC ve Türk bayraklı tişörtleri ve şapkaları giyerek renkli görüntüler oluşturdular. Meritta maskotlarıyla bol bol fotoğraf çektirerek eğlenceli anılar biriktirdiler.

Festivale özel olarak hazırlanan enfes açık büfenin lezzetleri ile tanışan minikler, önce enerji depoladılar sonra eğlencenin tadını doyasıya çıkardılar.

EĞLENME VE ÖĞRENME BİR ARADA

MERİT KIDS FEST etkinliğinde, Merit Park Hotel’in minik misafirleri ve KKTC İlkokul öğrencileri, festival alanında gerçekleştirilen oyunlar, yarışmalar ve atölye çalışmaları ile hem eğlendiler hem öğrendiler.

Şişme oyun parkurları, balon katlama, panayır yarışmaları, uçurtma şenliği, Kıbrıs Halk Dansları, Kids Jim Show, Sihirbaz Show, parmak kukla atölyesi gibi çeşitli çalışmaların yapıldığı ve müzikli eğlencenin olduğu bu etkinlikte çocuklar keyifli vakit geçirdiler.

Açıklamada, bu tür aktivitelerle öğrencilerin zihinsel ve bedensel gelişimlerine destek olunurken, aynı zamanda çocukların sosyalleşmesi de hedeflendiği belirtildi.

MERİT YETKİLİLERİ DE ÇOCUKLARA KATILDI

Sosyal işler koordinatörü Mine Gürses, Meritta Club Direktörü Burak Sarıkaş, Merit Diamond Hotel Halkla ilişkiler Müdürü Nazan Ulukök ve Merit Park Halkla ilişkiler Müdürü Devrim Metin etkinliğe katılarak çocukların mutluluklarını paylaştılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar