Basketbol Şenliği’nde 11 ilkokul takımı kıyasıya mücadele etti

11 Mayıs 2024

A
A

Merit Otelleri'nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen İlkokullar Arası Basketbol Şenliği'ne katılan altı ilkokuldan 11 takım mücadele etti. Öğrenciler, maçlar yanında, maskot ve dans gösterileri ile de eğlendi.

ZgotmplZ

Merit Otelleri'nin okullarda başlattığı sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Girne Belediyesi ile işbirliğinde bu yıl ilki düzenlenen “İlkokullar Arası Basketbol Şenliği” coşku içinde yapıldı.

Girne bölgesindeki altı ilkokulun kız ve erkek kategorilerinde toplam 11 takımla katıldığı şenlik kapsamında, öğrenciler 2 gün boyunca basketbola doydu.

Lapta İlkokulu, Karaoğlanoğlu İlkokulu, Karşıyaka Merkez İlkokulu, 23 Nisan İlkokulu, Mustafa Çağatay İlkokulu ve Hasan Cafer İlkokulu öğrencileri, Girne Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen şenlikte coştular.

İki gün boyunca devam eden basket maçları yanında Meritta maskotları çocukların ilgi odağı olurken, Karaoğlanoğlu İlkokulu dans grubunun gösterileri de şölene renk kattı.

KUPA VE MADALYA ALDILAR

İki gün süren şenliğe katılan kız ve erkek takımlarına kupaları, tüm sporculara da başarı madalyaları verildi.

Okullara kupaları Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul ve Merit Otelleri Sosyal İşler Koordinatörü Mine Gürses tarafından takdim edildi.

Şenliğe katılan sporculara başarı madalyalarını ise Girne Belediyesi Spor Sorumlusu Seran Kaşif ve Merit Park Otel Halkla İlişkiler Müdürü Devrim Metin verdi.

KORKMAZ: YÜZLERCE ÇOCUĞUN COŞKUSUNA TANIKLIK ETTİK

Merit Spor Oyunları kapsamında bu yıl düzenlenen etkinliklerin basketbol şenliği ile sonuçlandığını kaydeden Merit Otelleri Dijital Pazarlama Direktörü Aziz Korkmaz, her organizasyonda yüzlerce çocuğun coşkusuna tanıklık ettiklerini ve projenin en başarılı yanının bu olduğunu ifade etti.

Aziz Korkmaz, Merit Cumhuriyet Koşusu, futbol turnuvası ve basketbol şenliği organizasyonları için işbirliğini esirgemeyen okul müdürlerine teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar