Melekler için omuz omuza verdiler: Ulusal meselemiz

5 Ekim 2023

Güncelleme: 5 Ekim 2023

A
A

Lefkoşa Maratonu nedeniyle Gazimağusa Belediyesi'ne bir ziyaret gerçekleştiren LTB Başkanı Mehmet Harmancı, "Bu mesele bizim ulusal konumuzdur." dedi.

ZgotmplZ Gazimağusa Belediyesi

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, 22 Ekim’de düzenlenecek Lefkoşa Maratonu dolayısıyla bugün Gazimağusa Belediye Başkanı Süleyman Uluçay’a ziyarette bulundu.

Tüm geliri Şampiyon Melekler Eğitim Kampüsü’ne devredilecek olan maraton, bu yıl sadece Lefkoşa’nın değil, tüm ülkenin maratonu olacak.

Şampiyon Melekler Derneği Başkanı Ruşen Karakaya ve Disiplin Kurulu Üyesi Esra Özberkman’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Uluçay, Gazimağusa Belediyesi’nin, Lefkoşa Maratonu için iş birliği ve dayanışmaya hazır olduğunu belirtti.

Başkan Uluçay, Lefkoşa Maratonu’na aktif destek verileceğini ifade ederek, başta Mehmet Harmancı olmak üzere Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği ve tüm maraton organizasyon ekibine şehrimiz adına teşekkür etti.

Ziyarette, LTB Başkanı Harmancı, Gazimağusa Belediye Başkanı Süleyman Uluçay’a Lefkoşa Maratonu’na yönelik armağanlar sundu.

"BU MESELE BİZİM ULUSAL KONUMUZDUR"

LTB Başkanı Mehmet Harmancı, Lefkoşa Maratonu’nun ilk kez Lefkoşa dışında bir amaç için koşulacağını ifade ederek “Bu mesele bizim ulusal konumuzdur.” yorumunda bulundu.

Lefkoşa Maratonu’nun büyük bir organizasyon olduğunu belirten LTB Başkanı Harmancı, hedeflenen gelirin ciddi bir katkı sağlayacağını düşündüklerini belirtti.

Şampiyon Melekler Eğitim Kampüsü projesi için ciddi boyutta ilerleme kaydedilmesi halinde maratonun amacına ulaşmış olacağını belirten Harmancı, Başkan Uluçay’dan Gazimağusa Belediyesi’nin her türlü katkıyı vereceğini duymanın güzel olduğunu, bu yaklaşımın oldukça önemli olduğunu kaydetti.

Harmancı, süreç içerisinde belediyeler arasındaki dayanışmaya vurgu yaptı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar