Gazimağusa'da su borcu olanlara uyarı: Kesintiler pazartesi yaygınlaşarak devam edecek

8 Eylül 2023

A
A

Borçlu abonelerin hafta sonu mağdur olmaması için bugün kesinti yapmayan Gazimağusa Belediyesi, "Kesintiler pazartesi yaygınlaşarak devam edecek." uyarısında bulundu.

ZgotmplZ

Gazimağusa Belediyesi, kuruma borcu olan aboneler için önemli bilgilendirme yaptı.

3 aylık süreden fazla birikmiş su ve belediye hizmet vergisi borcu olan abonelerin sularının hafta içinde kesilmeye başlandığını hatırlatan Gazimağusa Belediyesi, "Vatandaşlarımızın hafta sonu mağdur olmaması için haftanın son günü kesintilere 1 gün ara verildi. Kesintiler Pazartesi yaygınlaşarak devam edecek." uyarısında bulundu.

Bilgilendirmede, abonelerimiz, 30 Eylül'e kadar uzatılan Birikmiş Kamu Alacaklarının Tahsiline İlişkin Mali Düzenleme Yasası kapsamındaki vergi affından yararlanabilecekleri de hatırlatıldı.

Aboneler, https://www.gazimagusabelediyesi.org/ web sitesinin online ödemeler kısmında yer alan bölümünden borçlarını sorgulatıp, kredi kartı ile ödeme yapabiliyor.

Ayrıca, Gazimağusa Belediyesi merkez binasındaki vezneler ile PayPoint noktalarında (Ana bina, Magem Sakarya, Suriçi Bandabuliya ve Tuzla köy meydanı) benzer şekilde borç sorgulaması ve ödeme yapılabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar