Motosiklet sürücüsü yoğun bakımda!

29 Mart 2024

Güncelleme: 30 Mart 2024

A
A

Lefkoşa’da bir motosiklet sürücüsünün ağır yaralanmasıyla sonuçlanan kazaya neden olan araç sürücüsüne 3 gün daha ek tutukluk verildi. Motosiklet sürücüsü ise kafatası kırığı, beyin kanaması, köprücük kemiği kırığı teşhisi ile yoğun bakımda.

ZgotmplZ Kamalı Haber

Lefkoşa’da 19 yaşındaki motosiklet sürücüsü Sami Sevinç’in ağır yaralanmasıyla sonuçlanan kazaya neden olan Doğukan Yiğit Ünlü mahkemeye çıkarıldı.

Mahkemede olguları aktaran polis, 27 Mart saat 17:15 sıralarında, Bedrettin Demirel Caddesi üzerinde, 22 yaşındaki Doğukan Yiğit Ünlü yönetimindeki MC 594 plakalı araçla, Bedrettin Demirel Caddesi'nde seyir halindeyken karşı yönden gelen araçlara öncelik tanımadan Yzb Tekin Yurdabak Caddesi'ne dikkatsizce dönüş yapmaya çalıştığı esnada, kavşağa geldiğinde süratini indirmeden seyreden 19 yaşındaki Sami Sevinç'in kullandığı VL 213 plakalı motosikletle çarpıştığını söyledi.

AĞIR YARALANAN MOTOSİKLETLİ YOĞUN BAKIMDA

Kaza sonucu ağır şekilde yaralanan motosiklet sürücüsü Sami Sevinç’in kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde kafatası kırığı, beyin kanaması, sol bacak ve köprücük kemiği kırığı teşhisi ile yoğun bakımda tedavi altına alındığını, bilincinin açık olduğunu ancak hayati tehlikesinin devam ettiğini belirtti. Polis, Sevinç’ten 20 cc kan örneği alındığını ve analize gönderildiğini ancak sonucun henüz çıkmadığını açıkladı. Polis, olay yerinde 2 kamera görüntüsü tespit ettiklerini, başka kamera görüntüleri arandığını söyledi.  Polis, incelenmesi gereken kamera görüntüleri alınacak ifadeler olduğunu belirterek, zanlının 3 gün daha tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurundaki şahadeti değerlendiren yargıç, zanlının 3 gün süreyle tutuklu kalmasına emir verdi. 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar