Dört ilçede birden elektrik kesintisi olacak

24 Kasım 2023

A
A

Lefkoşa, Güzelyurt, Girne ve İskele’de bazı bölgelerde bugün elektrik kesintilerine gidilecek.

ZgotmplZ
Bakım ve onarım çalışmaları yapan Kıb-Tek çalışanları.

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (Kıb-Tek) planlı elektrik kesintilerine bugün 4 ilçede birden devam edecek.

İSKELE’DE BAZI BÖLGELER 4 SAAT ELEKTRİKSİZ KALACAK

Orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle İskele’de bazı bölgelere elektrik enerjisi verilemeyecek.

09.00 ile yaklaşık 13.00 saatleri arasında; İskele Kalecik, Fourvision Sitesi, Keppel Sitesi, Sarkon Sitesi, Dumica Blue Sitesi, Medview Sitesi, Kalecik Balık Üreme ve Su Arıtma Bölgesi’ne elektrik verilemeyecek.

LEFKOŞA, GÜZELYURT VE GİRNE'YE BAĞLI BAZI BÖLGELERDE 5 SAAT KESİNTİ OLACAK

Orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak bakım çalışması nedeniyle 5 saat süreyle Lefkoşa, Güzelyurt ve Girne'ye bağlı bazı bölgelere elektrik verilemeyecek.

Sabah 09.00 ile yaklaşık 14.00 saatleri arasında şu bölgelerde elektrik kesintisi olacak:

Boğazköy köy içi bölgesi, Lefkoşa-Girne ana yolu Boğaz kavşağı bölgesi, Hediyem Su bölgesi, Pınarbaşı, Kömürcü, St. Hilarion bölgesi, G.K.K. Karargahı bölgesi ve Ağırdağ, Aşağı Dikmen, Yukarı Dikmen, Yukarı Dikmen su kuyuları bölgesi, Yukarı Dikmen ağıllar bölgesi ve Dikmen Kırıkkale Asker bölgesi, Boğaz Polis Lojmanları ile Karter Kışlası arası bölge ve Fikret Kürşad arsaları civarı, Dikmen köy içi ve Dikmen Kırsal Kesim Arsaları bölgesi, Taşkent, Dikmen Cemsa Evleri, Güngör ve Güngör Taşocakları bölgesi, Gürpınar ve Yılmazköy, Serhatköy, Serhatköy Su Pompa İstasyonu, Gayretköy, bölgedeki tesis ve su motorları, Şahinler ve Mevlevi, Türkeli, Lefkoşa/Güzelyurt ana yolu üzerinde Türkeli kavşağı ile Zet Karting arasında kalan tesisler, Alayköy ve Metehan Sınır Kapısı bölgesi, Yenikent Vedat Benzinci’nin güneyi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar