Asayişte neler yaşandı? İki şahıs uyuşturucudan tutuklandı, köpekleri zehirleyen şahıs yakalandı...

8 Kasım 2023

Güncelleme: 8 Kasım 2023

A
A

Polis ülke genelinde yaşanan asayiş olaylarıyla ilgili olarak açıklama yaptı. Ani rahatsızlanma sonucu 2 şahıs hayatını kaybederken, yapılan uyuşturucu baskının da ise 2 şahsın tutuklandığı bildirildi. İşte tüm ayrıntılar...

ZgotmplZ

 Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavi gören 27 yaşındaki Talha Zahid (E) rahatsızlanarak yaşamını yitirdi.

Polis Basın Subaylığı'ndan verilen bilgiye göre, dün sabah hayatını kaybeden Zahid’in  ölüm sebebi yapılacak otopsi ardından tespit edilecek.

ZİYAMET’TE ANİDEN RAHATSIZLANAN 62 YAŞINDAKİ İHSAN DEMİR HAYATINI KAYBETTİ

Öte yandan dün 19.30 sıralarında Ziyamet’teki ikametgahında aniden rahatsızlanan 62 yaşındaki İhsan Demir ambulans ile Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne götürüldüğü esnada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Demir’in ölüm sebebi yapılacak otopsi sonucunda tespit edilecek.

GÖNYELİ VE DEMİRHAN’DA UYUŞTURUCU…2 KİŞİ TUTUKLANDI

Gönyeli’de, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü Ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon kapsamında, A.Ö.’nün (E-36) tasarrufunda yaklaşık 13 gram ağırlığında uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.

Dün saat 12.30 sıralarında meydana gelen olay ardından uyuşturucu olduğuna inanılan maddeye emare olarak el konulurken, bahse konu şahıs tutuklandı.

Öte yandan dün 19.00 sıralarında Demirhan’da, polis tarafından gerçekleştirilen operasyon kapsamında, A.D.’nin (E-24)  tasarrufunda yaklaşık 26 gram ağırlığında uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alındı.

Bahse konu şahıs tutuklandı.

KÖMÜRCÜ’DE HIRSIZLIK

Kömürcü’de etrafı telle çevrili bir evin bahçe telleri kesilerek, bahçe içerisinde bulunan muhtelif miktardaki pencere ile market rafları, 3 klima, 500 kiremit, banyo küveti ve 2  küçükbaş hayvan yemliği çalındı.

1-8 Ekim tarihleri arasında meydana gelen olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen A.B.(E-46) tespit edilerek tutuklandı.

POLİSE YALAN BİLGİ VERDİĞİ TESPİT EDİLEN 1 KİŞİ TUTUKLANDI

Alsancak’ta 4 Kasım’da meydana gelen trafik kazasıyla ilgili yürütülen ileri soruşturmada, A.V.’nin (E-58) trafik kazasına methaldar aracı kendisi kullanmadığı halde, söz konusu trafik kazasını kendisinin yaptığı yönünde polise yalan bilgi verdiği tespit edildi.

Bahse konu şahıs tutuklandı.

KUMYALI’DA 3 KÖPEĞİN ZEHİRLENMESİ OLAYIYLA İLGİLİ BİR KİŞİ TUTUKLANDI

Kumyalı’da 4 Kasım tarihinde, 3 köpeğin zehirlenmesi olayı ile ilgili olarak polis tarafından yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen A.Ç.(E-68) tutuklanarak aleyhinde yasal işlem başlatıldı.

POLİSE SEVK EDİLEN ARAÇTAN ATLAYAN BİR KİŞİ YARALANDI

İskele’de, evrak eksikliği nedeniyle polise sevk edilen bir aracın arka koltuğunda yolcu olarak bulunan Davıd Nnadozıe Amalu (E-37), araçtan atlayarak yaralandı.

Bahse konu şahıs ambulans ile kaldırıldığı Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde yapılan müdahalenin ardından, kafatası kırığı ve beyin kanaması teşhisi nedeniyle, yoğun bakım servisinde müşahede altına alındı.

GİRNE-ALSANCAK YOLUNDA ALKOLLÜ SÜRÜCÜ KAZA YAPTI

Girne-Alsancak Çevreyolu’nda 223 promil alkollü sürücü Furkan Aydın (E-24) dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun ortasındaki trafik adasının bordür taşlarına çarpıp, yoldan çıkarak banket kenarındaki çukura düştü.

Kaza sonucu yaralanan olmazken, araç sürücüsü Furkan Aydın tutuklandı.

Olaylar hakkındaki polis soruşturmaları devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar