Şenol, CTP vizyonuyla destek arayışında

30 Kasım 2022

A
A

İskele'de CTP'nin destek verdiği bağımsız aday Dr. Mehmet Şenol, Erhürman'la birlikte Boğaziçi Köyü’nü ziyaret etti, CTP’nin yerel yönetimlerdeki vizyonunu kendisinin de paylaştığını kaydetti.

Cumhuriyetçi Türk Partisi'nin (CTP) desteklediği İskele Bağımsız Belediyesi Başkan adayı Dr. Mehmet Şenol, Boğaziçi Köyü’nü ziyaret etti.

Şenol'a ziyareti sırasında CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, CTP İskele Örgüt Başkanı Hüseyin Öztörel ve CTP İskele Belediye Meclis üyesi adayları eşlik etti.

Bölge halkıyla bir araya gelen heyet, halkın sorunlarını dinleyen Mehmet Şenol, İskele’ye CTP’nin belediyecilikteki vizyonunu getirmeye hazır olduklarını belirtti.

Bir bölgenin çok hızlı gelişmesi durumunda, o bölgenin zamanında planlanmasının önemli olduğuna işaret eden Şenol, İskele’nin en hızlı gelişen yerler arasında olduğunu belirtti.

İskele’de yabancıların harcadığı paranın, bölge köylerine de gitmesi gerektiğine dikkat çeken Şenol, “Gelen turistin harcamasından, gençler istihdam alanları bulsunlar ve kazansınlar da isteriz. İskele’yi planlamamız lazım. Zamanında önlem almazsanız hem şehri kaybedersiniz hem de gelirden pay alamazsınız” diye konuştu.

İskele’nin yeni bir vizyona ihtiyaç duyduğunu dile getiren Şenol, “İskele’de de değişimin tam zamanı şimdi.” dedi. Şenol, “İskele’de gelir artıyor, köylerde ne oluyor? Bir belediye geliri artıyorsa, planlama yapıp köylere de yansıtmak gerekiyor.” ifadelerini kullandı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar