Mutfağı ateşe verip, 7 metre yükseklikten atlamış

22 Kasım 2023

Güncelleme: 22 Kasım 2023

A
A

Polis, Gazimağusa’da pazar sabahı erken saatlerde bir apartman dairesinde meydana gelen yangınla ilgili yürüttüğü ileri soruşturmada, yangının kasıtlı çıkarıldığını tespit etti.

ZgotmplZ Temsili

Polis Basın Subaylığı'nın basın bültenine bugün 4 ayrı asayiş olayı yansıdı.

MUTFAĞI ATEŞE VERDİ, 7 METRE YÜKSEKLİKTEN ATLADI

Gazimağusa’da pazar günü saat 04.40'ta bir apartman dairesindeki yangına ilişkin yürütülen ileri soruşturmada, yangın sırasında dairenin penceresinden 7 metre yükseklikten aşağıya atlayarak her iki ayağı kırılan 27 yaşındaki H.Ş.'nin (E), mutfaktaki eşyaları kasten ateşe verdiği tespit edildi.

Polis, H.Ş.'nin mutfaktaki eşyalar üzerine akaryakıt döktüğünü ve ateşe verdiğini, ardından da pencereden atladığını belirterek, Gazimağusa Devlet Hastanesi Ortopedi Servisi’nde müşahede altına alınan H.Ş.'yle ilgili soruşturmanın devam ettiğini bildirdi.

GAZİMAĞUSA’DA UYUŞTURUCU TASARRUFUNDAN BİR KİŞİ TUTUKLANDI

Gazimağusa’da dün 19.30 sıralarında polis tarafından üzerinde arama yapılan 29 yaşındaki C.F.E. (E), uyuşturucu tasarrufundan tutuklandı.

Polis Basın Subaylığı, tespit edilen yaklaşık 1 gram ağırlığında hint keneviri türü uyuşturucunun emare olarak alındığını ve soruşturmanın devam ettiğini kaydetti. 

YEŞİLYURT’TA KAHVEHANEDE KUMARDAN 7 KİŞİYE YASAL İŞLEM

Yeşilyurt’ta bir kahvehanede yapılan kontrolde, kumar oynadığı tespit edilen tümü erkek olan 42 yaşındaki H.G., 29 yaşındaki H.Ö., 54 yaşındaki H.P., 61 yaşındaki N.Z, 44 yaşındaki V.T. ve 57 yaşındaki S.U. ile kahvehanede kumar oynanmasına müsaade eden 54 yaşındaki M.S. aleyhinde yasal işlem başlatıldı.

Polis açıklamasına göre, dün saat 21.30'daki kontrolde, söz konusu şahıslar “pokerize” diye bilinen kağıt oyununu para karşılığında oynarken suçüstü tespit edildi.

Soruşturma devam ediyor.

KKTC’DE İZİNSİZ İKAMET EDEN 3 KİŞİ TUTUKLANDI

Ülke genelinde dün polisin yaptığı denetim ve kontrollerde, KKTC’de herhangi bir yasal statüsü olmadan, izinsiz ikamet eden 3 kişi tutuklandı.

Polis bültenine göre, ikamet izinsiz şahıslar aleyhine yasal işlem başlatıldı..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar