Lefkoşa-Güzelyurt Anayolu'nda pazar günü motosiklet drag yarışı yapılıyor

10 Mayıs 2024

A
A

Lefkoşa-Güzelyurt Anayolu’nda pazar günü motosiklet drag yarışı yapılacak. Yarış nedeniyle, Serhatköy alt geçidi ile Mevlevi Çemberi arasında kalan yol çift yönlü olarak trafik akışına kapatılacak.

ZgotmplZ

Motosiklet drag yarışı nedeniyle, pazar günü Lefkoşa-Güzelyurt Anayolu’nun Serhatköy alt geçidi ile Mevlevi Çemberi arasında kalan yol güzergahı çift yönlü olarak trafik akışına kapatılacak.                  

Drag yarışı, Kıbrıs Türk Motosiklet Kurumu tarafından 12 Mayıs Pazar günü, 09.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Polis, yaptığı açıklamada, belirtilen tarih ve saatlerde, Lefkoşa-Güzelyurt Anayolu’nun Serhatköy alt geçidi ile Mevlevi çemberi arasında kalan yol güzergahının, çift yönlü olarak trafik akışına kapatılacağını duyurdu.

Lefkoşa ve Güzelyurt istikametlerinden gelen araçların ulaşımı, Serhatköy güzergahından eski Lefkoşa-Güzelyurt anayolu üzerinden sağlanacak.

Motosiklet Drag yarışı süresince bahse konu yol güzergahını kullanacak sürücülerin, kendileri ve yarışmacıların can, mal güvenlikleri açısından yavaş, dikkatli seyretmeleri, ayrıca trafik işaret ve işaretçilerine uymaları istendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar