Latif'ten "Hizmetler aksamayacak" sözü

29 Kasım 2022

Güncelleme: 29 Kasım 2022

A
A

CTP Mesarya adayı Ahmet Latif, 4 belediyenin birleşmesinin ardından hizmetlerin hiçbir bölgede aksamayacağı sözünü verdi.

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman ile Akdoğan Belediye Başkanı ve Mesarya Belediyesi Başkan adayı Ahmet Latif bölge halkıyla bir araya geldi.
CTP Basın

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Akdoğan Belediye Başkanı ve Mesarya Belediyesi Başkan adayı Ahmet Latif, Korkuteli ve Dörtyol halkıyla bir araya geldi.

LATİF'TEN "HİZMETLER AKSAMAYACAK" SÖZÜ

Muhtarların ve bölge halkının sorunlarını dinleyen Ahmet Latif, yeni dönemle ilgili projelerini paylaştı. Latif, artık yeni birleştirilen köylerde de yabancılık hissetmediklerini kaydetti.

Akdoğan’daki vizyonlarını diğer bölgelere de yaymak için hazır olduklarını söyleyen Ahmet Latif, yapılan birleştirmeler sonucunda bir kaosun ortaya çıkmasını istemediklerini belirtti. Bu yüzden olabildiğince hızla organize olacaklarının altını çizen Latif, hizmetlerin hiçbir bölgede aksamayacağı sözünü verdi.

Bölgenin tüm sorunlarının, belediyenin de sorunu olacağına işaret eden Ahmet Latif, CTP’nin belediyecilik konusundaki başarısının da ortada olduğunu ifade etti. 

Ahmet Latif’e ziyaretleri sırasında CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, bazı milletvekilleri ve Mesarya Belediyesi Meclis Üyesi adayları da eşlik etti.
ERHÜRMAN'IN LATİF'E GÜVENİ TAM

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman da yaptığı konuşmada, “Madem ki bu bölgede artık 4 belediye birleşti, büyük bir belediye ortaya çıktı, bu bölgedeki belediye, bölgenin hükümeti olsun. Artık belediyeler kendi beldelerinin hükümeti olsun.” ifadelerini kullandı.

Ahmet Latif’in Akdoğan’da yaptığı işleri şimdi diğer bölgelere de yayma hedefinde olduklarını kaydeden Erhürman, “Bu bölgelere de hizmetler, Ahmet Latif tarafından getirilecek.” diye konuştu.

ÖNCÜ DESTEĞE HAZIR

Kapatılan İnönü'nün mevcut ve son belediye başkanı Ali Öncü de ziyaretler sırasında yaptığı konuşmada, Ahmet Latif’in belediyeyi bıraktıkları yerden daha ileriye taşıyacağını vurguladı. Ahmet Latif ile birlikte yola çıktıklarının altını çizen Öncü, geçtiğimiz 12 yılda güzel işler yaptıklarını kaydetti. Ahmet Latif’in Akdoğan’da yaptığı işlerin taktir topladığını söyleyen Öncü, elinden gelen desteği vermeye hazır olduğunu belirtti. 

Belediyelerin birleştirilmesi ile Akdoğan, İnönü, Paşaköy ve Vadili belediyeleri kapatılarak, "Mesarya Belediyesi" adı altında toplanmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar