Gazimağusa karanlığa savaş açtı

6 Nisan 2024

Güncelleme: 6 Nisan 2024

A
A

Gazimağusa’da sokak aydınlatma tamiratları devam ediyor.

ZgotmplZ

Gazimağusa Belediyesi, Karayolları Dairesi ve Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu iş birliğinde, Gazimağusa’da anayol, kavşak ve şehir içindeki aydınlatma tamir çalışmaları devam ediyor.

Gazimağusa Belediyesinden verilen bilgiye göre, Lefkoşa Yolu’nda DAÜ kavşağı, Güvercinlik kavşağı, DAK çemberi; Salamis Yolu’nda Glapsides Çemberi ve Glapsides Lions Garden arasındaki aydınlatmaların tamiri Karayolları Dairesi'yle iş birliğinde yapıldı.

Belediye, Kıb-Tek iş birliğinde de Tuzla’daki siteler, Tuzla köy içi sokaklar, Mağusa Suriçi, Maraş Eski Larnaka yolu, City Mall Yolu, DAÜ Lefkoşa Yolu'nda aydınlatma tamiratları yapıldı; Mağusa kapısı ile Zafer Anıtı Çemberi arası patlak kablolar yenilendi, armatürler değiştirildi. Tuzla’da Alkan Market ile Halken Sitesi arasından patlak kablolar yenilendi.

Bayram sonrası Canbulat Kapısı ile Othello Kalesi arasındaki aydınlatma armatürlerinin tamiratı veya yenilenmesi, bayram sonrası da Lions Garden ile Hastane Çemberi arası ve Laguna yürüyüş yolu aydınlatmalarının tamiratı Gazimağusa Belediyesi tarafından  yapılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar