CTP Gönyeli Ocak Örgütü'nden çalıştay

19 Şubat 2024

A
A

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Gönyeli Ocak Örgütü'nün düzenlediği Stratejik Eylem Planı Oluşturma Çalıştayı'nda parti içi çalışmalar ele alındı.

ZgotmplZ

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Lefkoşa İlçesi Gönyeli Ocak Örgütü, "Stratejik Eylem Planı Oluşturma Çalıştayı" düzenledi.

Çalıştayın açılış konuşmasını yapan Erhürman, "Gönyeli Ocak Örgütü pek çok konuda öncülük yaptı" diyerek, CTP Gönyeli Ocak Örgütü'nü çalışmalarından dolayı kutladı. Örgütün tarih boyunca pek çok konuda öncülük yaptığını belirten Erhürman, bu çalışmaların ve etkinliklerin devam ettiğini vurguladı.

Güncel sorunlar ve gündemdeki konulara da değinen Erhürman, "Memleket bu zihniyetin elinde birkaç yıl daha kalırsa, geri döndürülemeyecek çok kötü yaralar açılır. 2024'ün erken seçim yılı olması gerekmektedir" dedi.

CTP Lefkoşa İlçe Başkanı ve Milletvekili Devrim Barçın, çalıştayda yaptığı konuşmada, Gönyeli Ocak Örgütü'nü yaptıkları çalışmalardan dolayı kutladı. Örgütlerin bu tarz çalışmalarına her zaman destek verdiklerini ifade eden Barçın, değişen ekonomik, siyasi ve toplumsal yapıya yönelik örgütlerin çalışmalarının önemine işaret etti. Verimli çalışmalara ve toplantılara devam edileceğini söyleyen Barçın, "Sadece toplantı yapmak için toplantı yapmıyoruz" diye konuştu.

CTP Lefkoşa İlçesi Gönyeli Ocak Örgütü Başkanı Hülya Akbil, Bir yere ulaşmak isterseniz, hedef ve heyecan olmalı. Bizim heyecanımız da hedefimiz de var" ifadelerini kullandı. Gönyeli Ocak Örgütü olarak yaptıkları çalışmalara değinen Akbil, çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Gönyeli-Alayköy Belediyesi CTP'li meclis üyelerinin de hazırlıkları ve çalışmaları ile ilgili bilgi veren Akbil, Ahmet Benli döneminde 16 yıl içerisinde Gönyeli'nin köyden kente ulaştırıldığını söyledi.

Çalıştaya CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, Genel Sekreter Asım Akansoy, Lefkoşa İlçe Başkanı ve Milletvekili Devrim Barçın, eski Gönyeli-Alayköy Belediye Başkanı Ahmet Benli, CTP Lefkoşa İlçesi Gönyeli Ocak Örgütü Başkanı Hülya Akbil, bazı milletvekilleri ve partililer katıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar