Mourinho'dan Arabistan'a yeşil ışık

7 Ekim 2023

Güncelleme: 7 Ekim 2023

A
A

Jose Mourinho bir gün mutlaka Suudi Arabistan'da çalışacağını belirtti.

ZgotmplZ

İtalyan ekibi Roma ile sözleşmesinin son yılında olan ve sezona kötü bir giriş yapan Jose Mourinho, Suudi Arabistan'a sıcak bakıyor.

7 haftası geride kalan Serie A'da 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 yenilgi alarak 13'üncü sırada yer alan Roma'nın teknik direktörü Jose Mourinho, Suudi Arabistan'a yeşil ışık yaktı.

Bir gün Suudi Arabistan'da çalışacağından emin olduğunu belirten Jose Mourinho, "Ne zaman olacağını bilmiyorum." ifadelerini kullandı.

Roma'daki işine bağlı olduğunu kaydeden ve kontratının son gününe kadar kulüp için her şeyini vereceğini kaydeden Portekizli teknik adam, "Suudi Arabistan kapıları benim için her zaman açık. Oradaki gelişimi hissetmek istiyorum." dedi.

Cristiano Ronaldo'nun Suudi Arabistan'a gidişinin ilk başta tek kişilik bir gösteri gibi göründüğünü dile getiren Mourinho, "Yazın her şeyin değiştiğini fark ettiler." dedi ve sadece kariyerinin son dönemindeki oyuncuların değil, genç yeteneklerin de ülkeye gittiğini belirtti.

Suudi Arabistan'daki rekabetin gerçek olduğunu vurgulayan deneyimli çalıştırıcı, "Sadece yere lig değil, aynı zamanda Asya Şampiyonlar Ligi de çok ilginç." diyerek sözlerini noktaladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar