İşten atılan kadına piyangodan 109,3 milyon euro çıktı

21 Eylül 2023

A
A

Fransa'da işten atılan kadın piyangodan 109,3 milyon euro (3.147 milyar TL) ikramiye kazandı.

ZgotmplZ

Fransa'da yakın zamanda işten çıkarılan bir kadının, oynadığı piyangodan 109,3 milyon euro (3.147 milyar TL) ikramiye kazandığı bildirildi.

Fransa'nın milli piyango oyunlarının işletmecisi FDJ'den yapılan açıklamaya göre, Morhiban kentinde yaşayan ve yakın zamanda işten çıkarılan bir kadın, talihini değiştirmek için Euromillions adlı piyangodan bilet aldı.

Kimliğinin açıklanmasını istemeyen ve 50 yaşında olduğu belirtilen kadın, biletini kontrol ettiğinde piyangoyu kazandığını anladı.

İlk başta ödülün ne kadar olduğu hakkında bilgisi olmayan talihli, internette yaptığı araştırmada toplamda 109 milyon 268 bin 140 euro (3.147 milyar TL) kazandığını öğrendi.

"YILDIRIM ÇARPMA OLASILIĞI PİYANGOYU KAZANMA OLASILIĞINDAN DAHA YÜKSEK"

İkramiye çekini alan kadın, yaptığı açıklamada "Normalde yıldırım çarpma olasılığı piyangoyu kazanma olasılığından daha yüksek. Kaderin cilvesine kimse akıl erdiremez." ifadesini kullandı.

Talihli kadın, iş stresinden uzak duracağını, kazandığı parayla vakıf çalışmalarına katılacağını ve hayalini kurduğu bir ev aldıktan sonra çok istediği Meksika ile Tayland'a seyahate çıkacağını aktardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar