Gönyeli'de muhteşem festival

25 Eylül 2023

A
A

Gönyeli-Alayköy Belediyesi’nin her yıl düzenlediği Gönyeli-Alayköy Gençlik Festivali’nin bu yılki edisyonu bu hafta sonu gerçekleştirildi.

ZgotmplZ

Bu yıl “Gençler adanın kalbinde buluşuyor” mottosuyla düzenlenen festivalde, Gönyeli Çemberi binlerce genci ağırladı. Gönyeli-Alayköy Gençlik Festivali’nin Gönyeli Çemberi’nde yapılması festivale daha büyük bir anlam kattı.

GENÇLER GÖNYELİ ÇEMBERİ’NE AKIN ETTİ

Belediyeden verilen bilgiye göre, Cuma ve Cumartesi olarak iki geceden oluşan festivale sadece Gönyeli ve Alayköy’den değil adanın her bölgesinden vatandaşlar akın etti.

POLİS VE BELEDİYE İŞ BİRLİĞİNDE SORUNSUZ YAPILDI

Festival öncesinde polis ve Gönyeli Alayköy Belediyesi arasında yapılan istişare sonucunda belirlenen park yerleri ile vatandaşlar sorunsuz bir şekilde festival alanına geldi. Trafik sıkışıklığı oluşmaması için polis ve belediye görevlileri sürekli şekilde kontrollerde bulunarak aksamayı önledi.

İkilem sahnede vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı.
AMCAOĞLU: GENÇLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Gönyeli Alayköy Belediyesi Başkanı Hüseyin Amcaoğlu festivalde yaptığı kısa konuşmada, Gönyeli Alayköy Gençlik Festivali’nin bu yıl Gönyeli Çemberi’nde yapılmasının heyecanını yaşadıklarını ifade ederek gençler için güzel bir festival hazırladıklarını söyledi.

Başkan Amcaoğlu festivale katılan çocuklarla yakından ilgilendi.

Amcaoğlu, gençler için çalışmaya devam edeceklerini kaydederek “Bu ülkeyi emanet edeceğimiz gençlerimize daha refah bir ülke bırakmak için çalışıyoruz. Bundan sonra da onlar için çalışmaya devam edeceğiz. Muhteşem bir gençlik festivalini başarıyla gerçekleştirdik. Gençlerden çok olumlu geri dönüşler aldık. KKTC’nin buluştuğu nokta olan Gönyeli̇ çemberinde tüm gençliği buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Festivalin düzenlenmesi yönünde destek olan tüm belediye meclis üyelerime ayrıca festivalin başarıyla ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesinde büyük rol oynayan belediye çalışanlarıma, polis teşkilatımıza, organizatörümüz Radyo Juke’a ve sponsorlarımıza yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Pamela gerçekleştirdiği muhteşem performansla izleyenleri kendisine hayran bıraktırdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar