Geliri Şampiyon Melekler'e... MadMax konseri için son saatler...

13 Ekim 2023

Güncelleme: 13 Ekim 2023

A
A

Mad Max, büyük bir yardım konseri için 14 Ekim'de Girne Amfitiyatro'da sahne alacak. Konser geliri Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği'ne bağışlanacak.

ZgotmplZ Mad Max / Facebook

Almanya'nın köklü rock gruplarından biri olan MadMax, Türkiye'de yaşanan deprem felaketinin ardından, yardım konseri düzenlemek üzere yarın Girne Amfitiyatro’da sahne alıyor.

Girne Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, geçen yıllarda müzik ve dostluk adına gerçekleştirdiği çeşitli toplumlar arası konserlerle adını duyuran "The Soulist's Friends Across Borders Project" ve Girne Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen yardım konserinde, son albümleri "Wings of Time"ın ardından Güney Amerika turnesinden dönerek Avrupa turnesine devam eden MadMax Grubu başrolde olacak.

1988'de kurulan Mad Max aynı zamanda KKTC'de sahneye çıkan ilk Alman rock grubu olacak.

Konserin özel konukları ise adanın iki toplumlu rock grubu Blind Man's Tale ve son albümleri "Journey Through to Abyss" ile uluslararası alanda da tanınan psychedelic* rock grubu Mental Soup olacak.

KONSER GELİRİ ŞAMPİYON MELEKLERİ YAŞATMA DERNEĞİ'NE BAĞIŞLANACAK

Etkinlikte elde edilen gelir, depremden etkilenen ailelere ve çocuklarına yardım etmek amacıyla Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği'ne bağışlanacak.

Açıklamada, biletlerin, www.kibrisbiletcim.com web sitesi üzerinden veya konser günü Girne Amfitiyatro girişinden temin edilebileceği kaydedildi.

*Psikedelik rock veya saykodelik rock, psikedelik kültürden ilham alan ve bu kültürün temsilcisi sayılan bir rock müzik alttürüdür. Psikedelik kültürün merkezinde ise algıda değişiklik yaratan halüsinojen uyuşturucular bulunur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar