Çalhanoğlu'ndan Kuntz ve Emre Mor sözleri

21 Eylül 2023

Güncelleme: 21 Eylül 2023

A
A

Türkiye A Milli Futbol Takımı oyuncularından Hakan Çalhanoğlu, yabancı teknik direktöre karşı oldukları iddiasını yalanladı.

ZgotmplZ

Türkiye A Milli Takım'ın kaptanı Hakan Çalhanoğlu, Stefan Kuntz'un ayrılığı sonrası TRT Spor'dan Levent Özçelik'e açıklamalarda bulundu.

Çalhanoğlu, yabancı teknik direktörü karşı oldukları iddiasını yalanlarken "Milli takım futbolcularının 'Biz yerli hoca istiyoruz' diye bir beyanı yok. Hangi hoca gelirse onunla çalışırız. TFF yetkilileri, takım kaptanı olarak benim görüşümü aldılar hoca konusunda." ifadelerini kullandı.

''KUNTZ ÇOK POZİTİF BİR İNSANDI''

''Benim Kuntz ile ilgili hiçbir sorunum yoktu. Hoca çok pozitif bir insandı ama bir genç milli takım hocasıydı. Gençlerle daha iyi kontak kurabilirsiniz ama bazı futbolcular tarafından kabul görmeyebilir bu davranışlarınız. Yapılan bazı açıklamalar var. Bu açıklamalar tecrübeli bir teknik adam olsa yapılabilir miydi?''

Hakan Çalhanoğlu, ''Buraya gelen futbolcunun milli takımın nasıl oynadığını bilmesi lazım. Bir sistemimiz olması lazım. Benim pozisyonum artık farklı. 2 sezondur kulübümde 6 numara oynuyorum.'' dedi.

EMRE MOR SÖZLERİ

''Emre Mor ya da herhangi bir oyuncunun milli takıma alınıp alınmaması ile ilgili hiçbir alakam yok. Menajerini de tanımam, alakam yok. Milli takım tam bir kolej havası içinde.''

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar