Amfitiyatro'da Haluk Levent'le unutulmaz gece

28 Eylül 2023

Güncelleme: 29 Eylül 2023

A
A

Girne Fest kapsamında Amfitiyatro'da sahne alan Haluk Levent, kendisini dinlemeye gelen 5 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.

ZgotmplZ

Girne Amfitiyatro'da dün akşam gerçekleşen unutulmaz konserle müzik tutkunlarını coşturan Anadolu Rock'un efsane ismi Haluk Levent, muhteşem bir performans sergiledi.

"Girne Arkın Group Fest 23" kapsamında gerçekleşen konserin öncesinde ise Şirin ve Grup SOS'in büyüleyici şarkıları, izleyicileri Haluk Levent'in enerji dolu sahnesine hazırladı.

Haluk Levent'in Amfitiyatro'daki konseri, 5 bin kişinin üzerinde müzikseverin katılımıyla gerçekleşti.

Konserde Haluk Levent, sadece kendi şarkılarının yanı sıra Kıbrıs'a özgü müziklere de yer vererek izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Levent, sahnesinde "Dillirga", "Köprüden Geçemedim" gibi klasikleşmiş Kıbrıs eserlerini seslendirirken, kendi repertuarından da popüler şarkılarını, özellikle "Elfida", "Yollarda Bulurum Seni" gibi hit parçalarını coşkuyla seslendirdi.

Şirin ve Grup SOS'in etkileyici performansıyla başlayan bu unutulmaz gece, Haluk Levent'in enerjisi ve müziğiyle zirveye ulaştı.

Konser, müzikseverler arasında uzun süre konuşulacak ve unutulmayacak bir anı olarak hafızalarda yerini aldı.

Konserden elde edilen gelir, Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği aracılığıyla 105 çocuğun 1 yıllık eğitim bursu olarak kullanılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yapmak için tıklayınız.

Tüm Yorumlar